Новини

Код: Сонце

Охорона навколишнього середовища є глобальною проблемою, у вирішенні якої має бути задіяний кожен. LED освітлення є дуже важливим кроком на шляху до більш зеленого майбутнього нашої планети, ось чому його виробники поєднали дві екологічні та економічні технології: LED та сонячну енергію. Сонячна LED лампочка поєднує в собі переваги використання фотоелектричних датчиків та світлодіодів.

LED вечірка

У сезон весіль і вечірок під відкритим небом слід звернути увагу на ще один плюс світлодіодів. Декоративне LED освітлення пропонує безліч можливостей створити потрібну атмосферу та настрій для вечірки.

І запахло морем...

Їдемо на море! Наше улюблене речення влітку, а можливо і протягом усього року, або коли зібрались у якесь невідоме і екзотичне місце. Світлу частину дня, безперечно, проводимо на пляжі, а вечори – це романтичні прогулянки та приємні розмови на вулиці.

Створіть затишок з V-TAC

Літо – час для всього. Час для моря, але й час для гір. Час для риболовлі, але й час для вашого нового різнобарвного плаття. Час для ремонту заміського будиночку та відпочинку від напруженого повсякденного життя.

Забезпеч собі літні спогади

Літо в розпалі, належить відпустка, і настрій більш ніж піднесений. Якщо у вас те ж саме, значить настав час планувати свою чергову відпустку або нову пригоду. Музичні фестивалі, пляжні вечірки, відпочинок в горах - чудова ідея для придбання незабутніх літніх емоцій, причому варіантів зробити це в Болгарії або за кордоном безліч.

Сторінка 1 із 15

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.