Новини

LED освітлення в метро

LED освітлення вже заволоділо всіма сферами нашого життя. Але його потенціал перетворювати великі міста в більш зелені місця з більш якісним життям все ще не розкритий повністю. За останні роки все більше світових столиць змінюють звичайне освітлення в метро на енергетично ефективні світлодіоди.

Переможи темряву

Напевно кожному з нас траплялося проспати вранці на роботу і перевернути шафу догори дном в спробі знайти улюблену сорочку. Або знайти давно забутий одяг на дні шафи, який вже не підходить. Причина всіх цих «бід» тільки одна - темрява. Адже не випадково в дитячих фільмах все страшні персонажі ховаються саме в шафі.

Освітлення письмового столу

Отже, осінь вже тут, вихідні пройшли, і школярам вже задають домашні завдання. Щоб подбати про здоров'я очей, дуже важливо вибрати відповідне і якісне освітлення. Фаворитом в цьому відношенні є світлодіодне світло LED, яке найближче до природного світла і не має відблисків.

Вихідні звучать краще з V-TAC

Хоча літні дні вже перетворилися в приємні спогади, а сонце не гріє сильно, все ж ще бувають дні, коли можна порадіти прогулянці та гарній погоді. У вихідні у нас є вибір, як провести час - в парку серед осінніх фарб, насолодитися затишком власного саду, організувати пікнік, або приготувати барбекю з друзями.

Код: Сонце

Охорона навколишнього середовища є глобальною проблемою, у вирішенні якої має бути задіяний кожен. LED освітлення є дуже важливим кроком на шляху до більш зеленого майбутнього нашої планети, ось чому його виробники поєднали дві екологічні та економічні технології: LED та сонячну енергію. Сонячна LED лампочка поєднує в собі переваги використання фотоелектричних датчиків та світлодіодів.

Сторінка 1 із 16

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.